Tazecik Gelinimizi Siktim

Amcamın oğlu ile aram hiç iyi olmamıştı ama akraba olduğumuz için gelip giderdik tabi. Piçin parası olduğu için evlilik de onun zor olmamıştı o çirkin sıfatıyla. Ben ise yakışıklı ve esmer uzun boyluydum. Bu özelliklerime rağmen doğru düzgün sevgili bile yapamıyordum parasızlıktan ve işten fırsat bulup ta. Onun tap taze güzel bir kızla evlendiğini görünce kıskanmıştım onu. Evlendiği kızı daha önceden tanıyordum ve muhabbetimiz vardı. Çok güzeldi ve biraz kaşardı ama o vücuduyla kaşar olmasında ne olsun yani.
Bir gün amca oğlunu ziyaret etmeye gitmiştim. Annemler bir kaç parça evlilik hediyesi yollamışlardı. Ben de onları götürürken ya daha bir haftalık evliler ayıp olmaz mı rahatsız etmek deyince içeriye direk dalmıcaksın ya oğlum kapı diye bir şey var. Kabul edip evlerinin yolunu tuttum. Eve vardığımda Tap taze gelin kapıyı açtı ve geceliği ile duruyordu. Onun o güzel memeleri geceliğinin üzerinden belli oluyordu. Memelerini tutup sıkmak ve avuçlamak için herşeyi yapardım o derece. Sen miydin ben de kocam sandım dedi. Ben de kocanın meraklsısın yani iyi bakalım deyince yeni gelinin dili çözüldü ve eh işte umduğumu bulamadım ama idare eder dedi. Ben de senin gibi güzel bır kız idare etmemeli fazlasını almalı içine ay pardon haketmeli diye düzeltme yaparak gülünce o da gülerek aynen daha fazlasını almam lazım içime ay pardon üstüme diyerek da aynı şakayı yapıp dülmüştü. Aramızda çok fena bir enerji olmuştu ve ikimiz de sanki sikişmek istiyorduk. Beni mutfağa davet ederken önümde bir an durdu ve o güzel yuvarlak kalçası, götü kasıklarıma çarpınca kalkık olan sikim resmen deliğine batmış gibi oldu. Zaten üzerinde gecelik vardı. Onun tenine değen yarrağım tahrik etmiş olacak ki bir iki defa daha bana yarrağımı götüne değdirmem için fırsat vermişti. Kalın yarrağımı yeni ve istekli azgın gelinimizin göt yanaklarına dokundurup onu tahrik ediyordum küçücük mutfağın içinde.
En sonunda dayanamayıp arkadan götüne değdirdim yarrağımı ve boynunun yanından sarkıp yardım lazımmı dedim. O da şunları tut dedi bana ve elime bir parça bir şey verdi. Arkasından götüne yarrağımı daha da bastırıp böyle iyimi hoşuna gidiyor mu iyi tutuyor muyum diye sorduğumda off harika çok güzel tutuyorsun biraz daha tut bakalım dediğinde hemen dudaklarına yapıştım ve götünü avuçlamaya başladım. Yeni ve daha tap taze olan gelinimizi yatağa götürüp geceliğini yavaşça çıkardım ve kalın yarrağımı emmesi için ağzına getirdiğimde yeni gelinimiz bir orospu gibi eline alıp keşke seninle evlenseydim diyerek yarrağımı löp diye ağzına almıştı bile. Ağzında yarrağımı gezdirip yanaklarına sokmama için ağzını yan yatırıyordu. Yanaklarını delip geçecek gibi oluyordu yarrağım resmen. Kafasından tutup gırtlağına kadar soktum yarrağımı. Sonra uzanıp hadi amcığımı yala dedi bana. Amcığının dudaklarıyla biraz oynadıktan sonra dilimi getirip taze gelinin bem beyaz amcığını araladığımda pes pembe bir amcık gördüm karşımda. O deliğini emmeye başladım. Löp diye dilimle ve ağzımla tutup bırakıyordum amcığını. Yeni gelin off kocacım benim çok güzel emiyorsun amcığımı. Karını sikmek için can atıyorsun ahdi sik diyordu. Kalın yarrağımın başına tükürüp her tarafını ıslatıp amcığının önüne getirip kafasını amcığına geçiridğimde yeni gelin ahh kocacım diye azmış bir şekilde bana bakınca bir anda kökledim yarrağımı daracık amcığının duvarlarını delerek. Resmen kafasını geri ittirerek off be ne yarrak varmış sen diye ahh ahh ah ah sik hadi sik hadi sok diye inliyordu.
Artık amcığını sike sike mahvetmiştim kadını. Resmen altımda bir orospu gibi kıvranırken ben de hiç durmadan yerleştirip amcığını boş bırakmıyordum. Vücudumuzdan akan terler birbirine karışmış ve dillerimiz birbirine değerek hayvanca bir şekilde öpüşüyorduk. Vahşi ve azgın bir şekilde yeni ve tapze amcıklı gelini sikerken altımda ahh ahh diye inlemesi beni mahvetmişti. En sonunda amcığının en derinine salmıştım dölümü. Yeni ve taptaze gelini benim salak amca oğluna bırakacak değildim elbet de. Gelin kocasına ayar verip evden işe yolluyordu ve ben de peşinden eve gelip onu duvardan duvara çarparak sikiyordum. Yeni gelini daracık amcığından siktikçe o da kocasından o kadar uzaklaşıyordu. Salak amca oğlu şimdi düşünsün dursun bakalım.