Liseli Öğrencimle Sikiş hikayem

Merhaba liseli sikiş hikayeleri tutkunları. O gün Pakize yine olabildiğince kısa bir etekle okula gelmişti. Bendeki bu liseli kızlarla sex yapma fantazisi Pakize yüzünden başlamıştı zaten. Altı yıldır öğretmenim ama Pakize kadar seksi, bakımlı bir liseli fahişe ile daha karşılaştığımı hatırlamıyorum ve bana dik dik bakışları, sikiş için can atması artık hareketsiz kalmamam gerektiğini anlamama neden olmuştu. Sizlere anlatacaklarım 2015 nisan ayı içerisinde bir salı akşamı, okul bitiminde başından geçti ve tekrar geçmesi için sabırsız bir şekilde bekliyorum.
Salı gününden ziyade Pazartesi günü, yani Pakizeyle okulda sikiş yaşamadan evvel ki gün Pakize yine oldukça seksi bir halde okula gelmişti. Üzerinde bazen etek oluyor, bazen dar bir kumaş pantolon oluyordu. Etek olduğu zaman etek altından bakmam için elinden geleni yapardı, kumaş pantolon olduğu için ise ders ortasında sık sık çöp atmak için ayağa kalkarak çöpe doğru ilerler ve onu izlediğimden emin olmadan çöpten dönmüp yerine geçmezdi. Pazartesi zaten yeterince azdırmışı beni ve akşam olduğunda okul çıkışı onu son gördüğümde bana göz kırpması bardağı taşıran son damla olmuştu. Ertesi gün, yani salı günüde eğer okula geldiğinde gizliden gizliye bana kur yaparsa bir şekilde onunla olmak için elimden geleni yapacağıma kendi kendime söz vermiştim. Salı günü olduğunda sabahki sırada gözlerim Pakize’yi arıyordu. Tüm öğrenciler okula girmişlerdi ama ben bir türlü Pakize’yi görememiştim. Sıradaki son öğrencilerde okula girdikten sonra diğer bir kaç öğretmen gibi bende okula girmek üzere yürümeye başladım.
Tam o anda, dışarıda sadece ben ve bir öğretmen daha kaldığı anda Pakize koşar adımlarla merdivenlerden çıkıyordu, yanımdaki öğretmene “siz gidin hocam ben ilgilenirim” dedim ve okula gönderdim. Pakize geç kaldığı için müdürün odasına götürmem gerekiyordu. Başta dikkat çekmemek için okulun demir kapısının önünde bir kaç dakika ayak üstü konuştuk ve neden geç kaldığını falan sordum. Amacım Pakize’yi azarlamak falan değil sadece ama sadece dikkat çekmemekti. Ardından bizi izleyen veya görebilecek kimsenin olmadığından emin olduktan sonra Pakize ile beraber okula girdik. O gün altındaki etek beni daha sabah okulun ilk saatlerinde demir gibi sertleştirmişti. Mümkün olsa onu bir köşeye çekerdim ve saatlerce sikebilirdim ama ders olduğu için bu mümkün değildi. Bu nedenle Pakize’ye “akşam üzeri seninle bir konu konuşmam gerekiyor, derslerle ilgili, okuldan çıkmadan önce beni bul tamam mı” dedim ve herhangi bir işlem yapmadan, müdürün odasına falan götürmeden sınıfına gönderdim.
O merdivenlerden çıkarken bende hemen arkasından ilerliyordum ve altından mümkün olduğunca bakıyordum. Eteğinin altından giydiği o siyah külotu bile unutamıyorum şuan, gözlerimin önüne geliyor inanın. Arkasından bir kaç adım ilerledikten sonra sertleşmiş yarrağımı kimse görmesin diye tuvalete gittim ve bir süre orada oyalandım. Akşam okul bitimine kadar yaşananları anlatmadan direk okul bitimine geçmek istiyorum. Tabi akşamı zor ettiğimi söylememe gerek yok sanırım. Ara ara Pakize’nin etek altı görüntüleri aklıma geldiğinde derste bile sertleşiyor ve öğrenciler görmesin diye masama oturup dakikalarca kalkamıyordum. Akşam olduğunda, son ders zili çaldığında öğretmenler odasının bulunduğu koridorda beklemeye başladım. Pakize beni görebilmek için bir şekilde öğretmenler odasına gelecekti mecbur bu yüzden koridorun başında bekleyerek hiç bir öğretmene görünmeden ona sınıfta beni beklemesini söyleyecektim.
Bir kaç dakika bekledikten sonra Pakize dediğim gibi beni görmeye geldi, kimsenin dikkatini çekmeden “sınıfına çık, birazdan geliyorum oraya” diyerek sınıfa gönderdim. O sınıfa çıkarken bende öğretmenler odasına gittim ve tüm öğretmenlerin okuldan çıktığını görmek için gizliden gizliye onları takip etmeye başladım. Tüm öğretmenlerin çıkması yarım saat kadar sürmüştü, sonunda okulda yalnız kaldığıma emin olduğum an etrafı kolaçan ederek Pakize’nin yanına doğru yürümeye başladım. Sınıftan içeri girdiğimde kalbim duracak gibi atıyordu. Pakize minicik eteği ile en ön sırada oturmuş, bacak bacak üzerine atmış ve mükemmel bir frikik vererek beni beklemişti. Yanına gider gitmez “seninle konuşmam gereken özel bir konu var ama sınıf pek rahat olmaz, istersen rehberlik odasına gidelim” dedim ve beni takip etmesini söyleyerek dikkatli bir şekilde rehberlik odasına doğru yürümeye başladım. O odanın şuan için bir sahibi olmadığından ve anahtarının yerini bildiğimden o oda bizim için gayet uygundu.
Bir kaç dakikalık temkinli yürütüşün ardından nihayet Pakize ve ben rehberlik odasına girdik, kapıyı üzerimizden kilitledim ve Pakize’yi odada bulunan sandalelerden birine oturtarak karşısına geçip “seninle hangi konuda konuşacağım hakkında bir fikrin var mı” diye sordum. Önce “yok hocam bilemiyorum” desede gözlerimi bacaklarından ayıramadığım için çok geçmeden konuyu anladı. Söze başlamadan ve ona olan ilgimden söz etmeden önce elimi çorapsız ve pürüzsüz bacağına koydum. Eteği zaten kısacıktı, oturduğunda diz kapayığının en az bir karış üzerine kadar eteği açılmış bacağı ortaya çıkmıştı. Bacağına dokunduğumda zevkten yarrağımın ıslandığını hissetmeye başlamıştım. Damla damla gelen zevk sularını o an çok net bir şekilde hissedebiliyordum. Bacaklarını okşamaya başladığımda ağzımdan çıkan ilk söz “çok güzel ve seksi bir kızsın” olmuştu. Gülümseyerek karşılık verdiği andada daha fazla konuşmadan dudaklarından öpmek üzere yanına yaklaştım.
Bana karşı koymayacağını biliyordum çünkü oda bunu uzun zamandır bekliyordu. Gerek bakışları gerekse bana karşı tavırları onu ele veriyordu. Bacaklarını okşayarak dudaklarını öpmem bir kaç dakika sürdü. Sonrasında elimi bacaklarından daha derine ilerleterek eteğinin altından külotuna kadar ulaştım. Külotunun üzerine geldiğimde bir kaç saniye amını külotunun üzerinden okşadım. Külotunu altına parmaklarımı soktuğumda amından akan suları hissetmeye başladım. Parmağımın uç kısımları Pakize’nin zevk suları yüzünden sırılsıklam olmuştu ve amından içeri çok ağır hareketlerle ilerlettiğimde parmağımın ucunun kızın içine girdiğini hissedebiliyordum. İçine giren her santimde Pakize gözlerini biraz daha kapatıp sandalyeye biraz daha fazla yayılıyordu. Sonunda çok rahat bir şekilde karşımda oturmaya ve onu parmaklamamdan dolayı yaşadığı zevki sonuna kadar hissetmeye başladı. Karşımda mini eteği ile duran ve amını parmaklatan liseli kız benide çok fena azdırmıştı ve artık parmaklamakdan ziyade sikişmeye geçmek istiyordum.
Pakize’nin bakire olma ihtimaline karşın onu daha fazla zevke getirmem gerektiğini ve daha fazla ıslanması gerektiğini düşünerek hemen önünde dizlerimin üzerine çöktüm ve o sandalyede oturuken eteğinin yukarı doğru sıyırarak külotunu kenara çektim ve dilimle amına vurmaya başladım. Dilim Pakize’nin zevk suları ile kaplanmıştı ve o her ıslandığında ben daha fazla dilimi yapıştırıyordum. Sonunda dilim ve Pakize’nin amı sanki bir bütün parça gibi olmuştu. Amını yalarken saçlarımın arasına parmaklarını sokması ve arada saçlarımı çekiştirerek başımı amından ayırmaya çalışması gerçekten tekrar tekrar yaşamak istediğim anlardan biri. Amını beş dakika kadar yaladım, her yaladığımda iniltisi biraz daha arttı ve zaman zaman ellerimi kapatarak başkalarının sesimizi duymasını engelledim ama artık yalamayı bırakmak ve kızın amından içeri girmek için daha fazla bekleyecek halim kalmadı. Amından dilimi ayırdım, ayağa kalktım ve pantolonumu aşağı doğru sıyırarak biraz evvel yalamak için dizlerimin üzerine çöktüğüm gibi dizlerimin üzerine çöktüm.
Yarrağım ve Pakize’nin sırılsıklam amcığı karşı karşıya duruyorlardı. Hemen içine girmek yerine bir süre sadece amının üzerinde yarrağımı bir aşağı bir yukarı gezdirdim. Bir kaç dakika böyle devam ettim ve sonunda kızın amının suyunu yarrağımın her tafafına sürdüm. O an bakire olsada olmasada çok kolay bir şekilde içine gireceğimden emindim çünkü ikimizde öyle ıslanmıştık ki yaşayacağımız sikişin rahat geçeceğini düşünüyordum. Son bir kaç sürtünmeden sonra “hazır mısın” diye sordum ve evet şeklinde başını sallaması ile yarrağımı amından içeri iteklemeye başladım. İlk bir kaç santim gayet rahat bir biçimde girmişti ama sonrasında her iteklediğimde “yavaş, yavaş, yavaş..” diye inlemeye başladı. Hiç yavaş olacak halim yoktu ve o ne kadar yavaş desede ben hiç hız kesmeden yarrağımı içine sokmaya devam ediyordum. Zaman zaman inlemeleri ve acıdan dişini sıkmasına rağmen bir kaç saniye içerisinde yarrağımın tamamını lise son öğrencisi mini etekli Pakize’nin amından içeri sokuverdim.
Külotu üzerinde hala duruyordu, kenara çekmiştim ve yarrağım içine her girip çıktığında aynı zamanda külotuna da sürtünüyordu. Dizlerimin üzerinde olduğum için belimi çok rahat bir şekilde ileri geri yaparak kızı gayet hızlı bir şekilde sikebiliyordum. Amından içeri girmem ve orgazm olana kadar sikmem belki yarım saat kadar sürmüştür. Yarım saat içerisinde Pakize’nin defalarca kez orgazm olduğunu görebiliyordum ve her orgazm olduğunda yüzündeki o ifade, kendini olabildiğince sıkması benide orgazmın eşiğine kadar getiriyordu. Sonunda artık daha fazla sikemeyeceğimi anlamıştım çünkü daha fazla içine girip çıkmaya devam edersem bir kaç damlada olsa içine boşalabileceğimi biliyordum. Eğer en azından bir damla bile boşalmış olsam Pakize’yi hamile bırakma ihtimalim vardı o yüzden fazla zorlamadım ve sonunda boşalmak için amından yarrağımı çekip çıkarttım. Aslında ağzına boşalmayı çok istiyordum, zaman zaman bunun hayalini bile kuruyordum ama o an ağzına boşalmak çok zor görünüyordu.
Yani hem benim için zor hemde Pakize için zordu çünkü ben dizlerimin üzerinden kalkıp ağzına yarrağımı götürene kadar etrafa bayağı bir boşalırdım, özelliklede Pakize’nin üzerine. Öte yandan Pakize’de ağzına alacak kadar dermanının olduğunu zannetmiyorum çünkü benim boşalmama yakın artık komple sandalyeye yayılmış halsiz bir şekilde sikiliyordu. Bu yüzden yarrağımı içinden çıkartıp sandalyenin altına doğru işer gibi boşalmaya başladım. Öyle çok boşalmıştım ki daha önce bu kadar fazlasını hatırlamıyorum. İkimizde istediklerimizi aldıktan sonra hemen üzerimize çeki düzen verip rehberlik odasından ayrıldık. O günden sonra Pakize ile aramızda öğretmen öğrenci ilişkisinden ziyade iki samimi arkadaş ilişkisi oluşmaya başladı ama bunu etraftakilere tabiki belli etmiyoruz. Zaten o günden sonra bu tür sitelere girerek liseli porno hikayeleri okumaya başladım. Dün gece sitenizde okuduğum bir liseli hikayesi yüzündende Pakize’ye aşık olduğumun fakına vardım.
Bu günlerde okullar tatil olduğu için pek fazla görüşmemiz mümkün olmuyor bu yüzden bende liseli hikayeleri okuyarak kendimi tatmin etmeye çalışıyorum ve her hikayede yaşadığım o dakikalara anında geri dönüyorum. İnanın bana ilk fırsatta Pakize ile tekrar görüşmek ve onu bir kaç dakika bile olsa sikmek neyim var neyim yok vermeye hazırım ama şuan için o uygun zamanı oluşturabilmek için sadece mesaj atarak iletişime geçebiliyorum ve zaman zaman facebook üzerinden yazışıyoruz. İlerleyen günlerde tekrar bir ilişki yaşayabilirsek sizlere anlatacağım. Şimdi izninizle şu yazdığım sex hikayesi’ni okuyarak kendimi tatmin etmem gerekiyor çünkü çok çok azdım..

Pendik escort
Tuzla escort
Bahçeşehir escort