Sonunda üvey kardeşimin oldum

Sonunda üvey kardeşimin oldum
Selam herkese sizlere güzel bir ensest hikayemden bahsetmek istiyorum. Adım Ayşe 23 yaşında olgun ama kız olmayan birisiyim kızlığımı lise yıllarından kaybettiğim için  bakire olduğum söylenemez. Ama sizlere şöyle söylüyeyim kız olanlardan daha temizimdir. Herkesle birlikte olmam bunu açıkca söylemek  istiyorum.
Uzun süredir hoşlandığım birisi vardı. Kendisi benden hoşlandığını uzun zamandır söylüyordu ama benim inanasım gelmiyordu. Diğerlerine göre biraz daha samimiydi belki ama bu benim için yetersizdi. Benim birde üvey kardeşim vardı benden3 yaş küçk yani 20 yaşında henüz babamın ikinci evliliğinde olan birisi ama gayet yakışıklı ve sempatik birisiydi kardeş dediğime bakmayın ben ona hiç bir zaman kardeş gözüyle bakmamıştım. Ondan hoşlanıyordum bile desem doğru olabilir. Bana fazla ilgi göstermiyordu ama ulaşılması zor olan şey benim daha çok ilgimi, çekmiştir her zaman üvey kardeşimde bu konuda öyleydi.
Bir gece eve biraz geç gittim üstelikte alkollü olduğumdan bizimkiler uyumuştu odamı zor buldum odama girdikten sonra alkolün verdiği azgınlık başıma vurmuştu. Ne yapacağımı bilmiyordum ama yerimdede duramıyordum. Aklımdan bir ton şeytanlık geçiyordu. Yapmam gereken şey aslında basitti soyunup üvey kardeşimin odasına gidip yanına yatmaktı. Dediğim gibide yaptım. Üstümde ne varsa çıkarttıktan sonra kardeşimin odasına gittim ve yavaşça yanına uzandım. 10 dakka felan hareketsiz bir şekilde yanında yattıktan sonra elimi beline attım ve uyumuş numarası yapıyordum üvey kardeşim dönüp uykulu bir şekilde bana baktığını hissettim benim gözlerim kapalı uyumuş numarası yapıyordum.
Biraz beni seyrettikten sonra elinin göğüslerime değdiğini farkettim. Ama ben hiç anlamamış gibi yapıp uyumaya devam ettim. Elinin yavaşça alta doğru gittiğini hissedince birden gözlerimi açıp dudağına yapıştım neye uğradığını şaşırdı. Güzelce bir güzel yatakta seviştikten sonra üzerime çıktı ve kalkmış olan sikini amımın üstünde sürttükten sonra hızlıcca köküne kadar sokup nasıl zevk alıyor musun dedi. Bende evet durma devam et sik beni sözlerimle sürekli tekrarlanıyordum.
Uzun süre kalın ve uzun yarağını amımın içinde köküne kadar soktuktan sonra çıkarıp ağzıma verdi ve döllerinin hepsini ağzıma boşaldı. Çok piz zevk almış azgınlıktan geberecek gibiydim. o gece beni fazlasıyla mutlu etmişti. Sabah kahvaltıda sürekli birbirimize bakıyor. Kafamızı eyip gizlice gülümseşiyorduk.