İntikam İçin Kocamın Dayısıyla Sikiştim

Merhaba benim adım Sude, 23 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim. Kocamı aldatmamın nedeni aslında bir nevi intikam diyebiliriz çünkü onun beni aldattığından adım gibi eminim. Hatta bir defasında banyoya girdiğinde cep telefonuna mesaj gelmişti. Normalde kocamın cep telefonuna pek bakmam ama o an nedense boş bulundum ve aldım elime inceledim. Gelen mesaj bir erkek ismindendi fakat içeriği hiçte öyle erkek arkadaşından gelmiş gibi görünmüyordu.
Daha öncesinde de beni aldattığından şüphelendiğim için o mesaj herşeyi ortaya koymuştu. Bende kocama misilleme yaparak bir erkek arkadaş edinmeye kendi kendime söz verdim. Nihayetinde de kocamın dayısı olan ve yaşı bizden en az 10 yaş büyük olan Galip dayıyı gözüme kestirdim. Anlatacaklarımda ki isimlerin gerçek olduğunu baştan söylemek isterim. Kocamın bu tür porno hikayeleri sitelerine girdiğini zannetmiyorum. Gerçi beni aldatacağını da zannetmezdim ama başıma geldi. Artık giripte okursa ve beni tanırsa hiç umurumda değil, dayısıyla sex yaptığımı bilmesi şahsen benim için sorun olmaz, asıl o kendine baksın. Beni bunları yapmaya iten kendisi zaten. O gün, yani mesajı okuduğum gün yatana kadar düşündüm bunu. Bir şekilde olanlara karşı birşeyler yapmak zorunda hissediyordum kendimi. Kocamla evlendiğimiz günden bu yana dayısının bana olan ilgisini fark etmiştim. Her ne kadar kocama söylemesemde dayısı düğünde ve düğünden sonra bize geldikleri bir kaç defasında fırsatını yakaladığı anda beni gözleriyle yiyordu resmen.
Madem öyle dedim ve gece boyunca düşünerek bu planı uygulamaya karar verdim. Hiç beklemedim, ertesi gün kocam işe gider gitmez hemen kocamın dayısına telefon açarak eve çağırdım. Telefonda bu durumu kocamın bilmediğini ve onunla ciddi bir konuda konuşmak istediğimi söyledim. Zaten benden birşeyler beklediği için telefonu kapatır kapatmaz aradan yarım saat bile geçmeden kapıya dayandı. O gelmeden önce işleri kolaylaştırmak adına kocamın en sevdiği geceliklerimden birini giydim. Geceliğim kırmızı ve uzun bir gecelikti fakat göğüs kısmı transparan olduğu için içini gösteriyordu. Galip dayı geldiğinde beni gecelikle gördüğünde vereceği o ilk tepkiyi ayrıca merak ediyordum. Geceliğimi giydikten sonra bir kaç dakika içerisinde Galip dayı zile bastı. Koşarak gidip kapıyı açtım ve gözlerinin içine bakarak “hoş geldin dayı” diyerek eve davet ettim. Ben gözlerinin içine bakıyordum ama o daha ziyade memelerime odaklanmıştı.
İçeri davet ettiğimde de gecikmeli olarak teşekkür ederek salona geçti. Hemen kanepeye oturttum ve konuşmalara başlamadan önce bir şeyler içer mi diye sordum. Onun aklı göğüslerimde kaldığı için başka birşey düşünemiyordu, birşey içer misin teklifime “yok sağol” diyerek karşılık verip kaçamak bakışlarla beni izlemeye devam ediyordu. Ben yinede “bir kaç dakikaya hemen birer kahve yapıp geleyim, sen salonda otur” dedim ve mutfağa geçtim. Bir iki dakika sonra Galip dayı peşimden mutfağa geldi ve “hayırdır gelin kız sorun nedir merak ettim bak” diyerek konuya girdi. Ben “biraz sabret dayıcığım, şu kahveleri içerken konuşuruz” dedim ve salona geçmesini söyledim ama o arkamda beklemekten o kadar memnundu ki “yok burası iyi, sen işine bak” diye karşılık verdi ve arkamdan beni süzmeye devam etti. O izliyor diye bende elimden geldiği kadar sağa sola sallıyor ve kalçalarıma bakarken daha çok azsın diye elimden geleni yapıyordum.
Kahveleri yaptıktan sonra Galip dayının kahvesini uzattım ve önden önden salona geçip kanepeye oturdum. O da tam karşıma oturarak geceliğin yırtmacından çıkan bacağımı izlemeye başladı. Gözlerini dikmiş bariz bir şekilde beni süzüyordu. Aslında konuya nasıl gireceğim diye düşünmeme gerek kalmamıştı çünkü Galip dayı beni sikmek için dünden hazırdı. Kahvelerimizi yudumladıktan sonra Galip dayının önünde ki kabarıklık dikkatimi çekti. Gülümseyerek yerimden kalktım ve yanına oturarak elimi direkt olarak Galip dayının sikinin üzerine koydum. Şöyle bir irkildi ama hiç bozuntuya vermeden elimi tutarak iyice sikine bastırıp “bunun için çağırdığını daha içeri girer girmez anlamıştım” dedi. Gülümsedim ve “hadi çıkartta biraz oynayayım” dedim. Hemen pantolonunu çıkartıp külotunu da indirerek sikini elime tutuşturdu, gözlerime bakarak “hadi oyna bakalım gelin kız” dedi. O kadar sert ve kıllıydı ki daha önce bu kadar kıllı bir sik görmemiştim.
Yani evlenmeden önce bir kaç erkek arkadaşımla ilişkim oldu, bekaretimi bozdurmamıştım fakat bu kadar kıllı bir siki daha önce inanın bana hiç görmemiştim. Bir kaç dakika boyunca ona otuzbir çektim ve sikinden akan zevk sularını baş parmağım ile sikinin başına sürerek ovaladım. Her geçen saniye Galip dayı biraz daha fazla ıslanıyordu ve sex için dahada hazır hale geliyordu. Sonunda zevk suyu içerisinde sırılsıklam olmuş sikinin başını ağzıma aldığım gibi emmeye başladım. Ben dayımın sikini emerken oda saçlarımın arasına parmaklarını geçirip iyiden iyiye sikini boğazıma kadar iteklemeye başladı. Yalnız dikkatimi çeken bir şey vardı ki bir yandan sikini boğazıma sokarken bir yandan “nefesini kesebiliyor muyum gelin, nasıl iyi sokabiliyor muyum yarrağımı” diyordu. Bunları duyduktan sonra ne yalan söyleyeyim biraz korktum çünkü fark ettiğim kadarıyla benim acı çekmem, nefes alamamam sanki onu daha memnun edecek gibiydi.
Sorduklarına evet demek için siki ağzımda iken başımı aşağı yukarı sallayarak karşılık veriyordum. Çok değil, on dakika belki sürmüştür sikini yalamam. Sonunda sikini ağzımdan çekip çıkartarak “biraz da taşaklarımı yala gelin” dedi ve taşaklarının ikisini de ağzımın içine soktu. Ben taşaklarını emerken o da boş durmuyordu tabi. Yüzüme bakarak sikini ovalayıp otuzbir çekiyordu. Bana o kadar delice bakıyordu ki ikinci kez o an korktum ama bende zevk almaya başlamıştım. Kıllı sikini yalarken ara ara ağzımın içinde sikinin kıllarını hissediyor ve evin içine tükürüyordum ama sonrasında hement ekrar ağzıma sokup emmeye devam ediyordum. İyiden iyiye yaladığım sikten son derece zevk almıştım. Artık bende sikilmek için sabırsızlanmıştım ki dayım taşaklarını ağzımdan çekti çıkarttı ve beni ayağa kaldırarak “kanepeye doğru domal bakayım” dedi. Başta domaltınca götümü sikeceğini zannettim.
Daha önce hiç anal tecrübem olmadığı için domalnıca korkudan “sakın tersten girme” dedim. Bunu demem hoşuna gitmiş olacak ki “neden daha önce vermedin mi hiç” diye sordu. Bende “yok daha önce hiç götümü siktirmedim” dedim. O an kıllı sikini amımın üzerine ve götüme sürtmeye başladığında “neden siktirmedin götünü, senin gibi bir kadın nasıl siktirmez ki götünü, bu muhteşem götü ilk ben mi sikeceğim” yani diye söylenmeye başladı. Ben tekrar tekrar “kesinlikle götümü sikme” diye söylenmeye devam ettim. Bir ara sikinin başını tam göt deliğimde hissettim ve biraz yüklenince hemen doğrularak pozisyondan çıktım ve “hayır, götümü siktirmem, daha önce siktirmedim canım çok yanar” dedim ve götümü sikmemesi şartı ile ikinci kez tekrar domaltım ve ellerimle kalçalarımı her iki yana açabildiğim kadar açıp amımı olabildiğince dışarı çıkarttım. Dayımda açığa çıkan amımın üzerine sikini getirdi ve yavaşça sokmaya başladı.
O içime her girdiğinde ben biraz daha zevk alıyor, biraz daha inliyordum. Kıllı sikinin tamamını sokması çok zaman almadı, bir kaç saniye içerisinde sikinin hepsini içimde hissettim. Komple girdikten sonra bir süre hareket etmeden bekledi ve kalçalarımı okşayarak hafif hafif tokatladı. Ardından da harekete başlamadan önce “nasıl, kocanın ki kadar büyük mü sikim” diye sordu. Başımı hafif geriye doğru çevirerek “en az iki katı” dedim ve “hadi devam et artık” diye fısıldadım. Bunun üzerine sikini sokup çıkartmaya başladı. O kadar büyük bir zevk alıyordum ki ara ara dayımın daha sert girmesini rica ediyordum. Ben her “daha sert dayı, daha sert sok” dediğimde “tamam yeğenim sen nasıl istersen” diyerek tüm gücüyle ittire ittire içime giriyordu. Salonun ortasında yaşadığımız bu ensest ilişki beni iliklerime kadar tatmin ediyordu. Dayımın kadını olmak beni son derece mutlu etmiş, zevkten baygınlıklar geçirmeme neden olmuştu.
Hemen hemen 1 saate yakın kocamı aldattım ve bu 1 saat boyunca aldığım zevk yüzünden iki defa orgazm oldum. İkinci orgazm olduğumda da yine aynı pozisyondaydım ve artık bacaklarımın gücü kesildiği için ayakta duramıyordum ama dayım beni arkadan sararak ayakta durmam konusunda yardımcı oluyor, bir yandanda sert bir şekilde içime girip çıkıyordu. İlişkinin sonlarına doğru üçüncü kez orgazm olabilirmiyim diye çabaladım ama dermanım kalmamıştı. Zaten dayımda ben orgazm olduktan beş dakika kadar sonra, ben inleyerek sikilmeye devam ederken, yani yine zevk almaya başladığımda kıllı sikini içimden çıkartarak kalçalarımın üzerine, göt deliğime ve hatta belime kadar fışkırarak boşaldı. İşini bitirdiğnde arkamdan çekilmeden önce sikinin başını göt deliğime sürterek sikinin ucunda ki spermleri göt deliğimle temizledi. O kadar güzel bir duyguydu ki ikinci kez sikilmeyi istememek için kendimi zor tuttum.
Gerçi zorda olsa kendimi tutmam gerekiyordu çünkü dayım arkamdan çekildiğinde ve beni bıraktığında hemen kendimi kanepeye atarak yüzüstü uzanıp dinlenmeye başladım. Ben yatarken dayım duşa girip temizlendi ve on beş dakika kadar sonra evden çıkmak üzere hazırlandı. Çıkarken “tekrar görüşeceğiz değil mi gelin” diye sordu. Artık kocam beni aldatmayacak olsa bile ben her şekilde onu dayısıyla aldatırdım, o kadar zevk almıştım ki “tabi ki görüşeceğiz dayı, beni benden aldın” dedim. Çıkarken götüme sert bir tokat atıp “orospu seni” diyerek gülümsedi ve çıktı. O gittikten sonra bir iki saat kadar olduğum yerde uyumuş kalmışım. Kendime geldiğimde amımın üzerinde ufak bir ağrı vardı. Hemen duşa girerek temizlendim ve birşeyler atıştırmak üzere mutfağa girdim. Ben mutfakta atıştırırken kocam geldi ve içeri girdiğinde sorduğu ilk soru “misafir mi vardı” sorusuydu. Şaşırmış ve hatta biraz panik bile olmuştum.
Eşime dayısının geldiğini söylemeden önce “neden sordun” diye sordum, o da bana “ayakkabılığın içindeki ayakkabılar yerlere düşmüş hep” dedi. Sanırım dayısı ayakkabısını alırken düşürmüş olacaktı. Eşime “apartmanın çocukları yapmıştır, kimse gelmedi” dedim ve öyle geçiştirdim ve konu açılmadan kapandı. Artık sikilmek için kocama değil kocamın dayısına yanaşıyorum.